Duomenų ir informacinių sistemų saugumas: esminiai teisiniai aspektai - Mokymų klubas

Duomenų ir informacinių sistemų saugumas: esminiai teisiniai aspektai

Rinktis

Seminarą veda

Mindaugas Civilka
Mindaugas Civilka – „TGS Baltic“ partneris ir Technologijų industrijos grupės vadovas, turi daugiau nei 20 metų teisinio darbo patirties, klientus konsultuoja įvairiais asmens duomenų ir privatumo apsaugos, kibernetinio saugumo, intelektinės nuosavybės, komerciniais ir sutartiniais klausimais, vadovauja svarbiausiems BDAR, programinės įrangos licencijavimo ir debesijos paslaugų projektams, atstovauja klientams duomenų apsaugos institucijose ir teismuose, taip pat konsultuoja pirmaujančias ir didžiausias bendroves Baltijos valstybėse ir atstovavo precedentą formuojančiose bylose. Be teisinės praktikos, Mindaugas aktyviai užsiima ir moksline veikla. Jis turi beveik 10 metų darbo patirties VU Teisės fakultete, kur parengė ir dėstė Informacinių technologijų ir duomenų apsaugos teisės kursą. Taip pat veda seminarus ir mokymus advokatams bei jų padėjėjams, teisėjams, yra publikavęs kelias dešimtis straipsnių ir apžvalgų IT, asmens duomenų apsaugos ir konkurencijos teisės tematika.

Programa


Geopolitiniai įvykiai rodo, kad organizacijos kibernetinė sveikata, duomenų ir informacinių sistemų saugumas – ne tik svarbus teisinis reikalavimas. Įmonės informacinių sistemų ir duomenų sauga yra gyvybiškai svarbi verslo tęstinumui. Kibernetinis atsparumas yra kompleksinis reiškinys, apimantis ne tik teisines priemones, tačiau sujungiantis teisinius, techninius ir žmogiškuosius resursus. Seminaro metu bus pateikiamas kompleksinis požiūris į tai, kaip teisinėmis ir organizacinėmis priemonėmis užtikrinti tvarią duomenų ir informacinių sistemų saugą organizacijoje, kaip užkardyti svarbiausias teisines kibernetines rizikas ir kaip susidoroti su teisiniais padariniais įvykus kibernetiniam incidentui.
 

 • Sąvokos, principai. 
 • Duomenų / informacijos / sistemų saugumas: rūšys, sandara:

           a. Informacijos saugumas;
           b. Informacinių sistemų saugumas;
           c. Kibernetinis saugumas. 

 • Teisės šaltiniai: 

           a. ES teisės aktai:
           i. Kibernetinio saugumo reguliavimas;
           ii. Asmens duomenų apsauga.
           b. LR teisės aktai.
           c. Standartai, rekomendacijos, gerosios praktikos.

 • Saugumo priemonių nustatymas / rizikos vertinimas. 
 • Organizacinės saugumo priemonės.
 • Techninės saugumo priemonės.
 • Teisinės saugumo priemonės.
 • Saugumo incidentai, jų valdymas:

           a. Kibernetinio saugumo pažeidimai;
           b. Duomenų saugumo pažeidimai. 

 • Draudimas. 
 • Atsakomybė. 
   

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetentingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Vietų skaičius ribotas!

Seminaro darbotvarkė

10:00 Seminaro pradžia
11:30 - 11:45 Pertraukėlė
13:15 Seminaro pabaiga

Seminaro kaina:

Nuotolinis seminaras - 110 Eur + PVM Eur + PVM (su pietumis)

Seminaro trukmė:

4 akad. val.

Seminaras vyks:

2022-09-09
Nuotoliniai mokymai, Visoje Lietuvoje, Nuotoliniai mokymai (Į kalendorių 2022-09-09 10:002022-09-09 13:15Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Duomenų ir informacinių sistemų saugumas: esminiai teisiniai aspektaiMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Duomenų ir informacinių sistemų saugumas: esminiai teisiniai aspektai Seminaro data: 2022-09-09 Seminaro vieta: Nuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymai 10:00 Seminaro pradžia 11:30 - 11:45 Pertraukėlė 13:15 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltNuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymaiMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)