Duomenų apsaugos pareigūnų mokymai: reglamento įgyvendinimas, dokumentacija ir atskaitomybė - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Duomenų apsaugos pareigūnų mokymai: reglamento įgyvendinimas, dokumentacija ir atskaitomybė

Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Dijana Šinkūnienė turi daugiau nei 15 metų praktinio darbo patirtį duomenų apsaugos priežiūros institucijoje – Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Dirbdama minėtoje institucijoje lektorė ne tik…
Programa

Įmonės, kurios disponuoja dideliu kiekiu duomenų arba jautriais asmens duomenimis (pavyzdžiui, fiziologiniai duomenys, vaikų asmens duomenys ir pan.), privalo paskirti asmens duomenų apsaugos pareigūną. Seminare, naudojant praktinius pavyzdžius, bus atskleista:
– kokius darbus turi atlikti paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas, kokie patikrinimai turi būti padaryti ir kaip dokumentuojamas duomenų apsaugos įmonėje ar įstaigoje procesas;
– kokios yra Duomenų apsaugos reglamento nuostatos, taikomos pareigūno darbui, bei nustatytos asmens duomenų apsaugos pareigūno atsakomybės ribos;
– kaip pareigūnas turi reaguoti į asmens duomenų apsaugos pažeidimus, kokius veiksmus atlikti ir kaip dokumentuoti šiuos pažeidimus.

Seminaro programa:

Lektorius Karolis Aulosevičius (9.00–10.30 val.):

• Praktiniai patarimai IT srityje (organizacijos IT struktūra – kas tai ir kodėl svarbu tai suprasti; kas yra asmens duomenų saugumo pažeidimas ir ką duomenų apsaugos pareigūnas gali padaryti iš anksto; nuo ko priklauso pažeidimo mastas ir kaip įvertinti rizikas; ką galima pasidaryti iš karto ir nedelsiant už racionalias išlaidas, kad rezultatas būtų matomas).

Lektorė Dijana Šinkūnienė (10.45–16.30 val.):

• Asmens duomenų tvarkymo principai ir jų įgyvendinimas. Asmens duomenų tvarkymo teisėtumo užtikrinimas (duomenų subjekto sutikimas ir jo įrodymai, duomenų valdytojo ir duomenų subjekto interesų balanso įvertinimas ir dokumentavimas, kitos asmens duomenų tvarkymo teisėtumo sąlygos).

• Duomenų subjekto teisės ir jų įgyvendinimas: proceso dokumentavimas ir praktinis įgyvendinimas (kaip nustatyti duomenų subjekto tapatybę, kaip surinkti ir pateikti prašomą informaciją laiku ir kt.).

• Atskaitomybės principas. Duomenų tvarkymo veiklos įrašai (kada reikia juos turėti, kaip pildyti, atnaujinti ir kt.). Duomenų saugumo pažeidimų valdymas (proceso dokumentavimas ir įgyvendinimas, pranešimas Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai ir duomenų subjektui, pasekmių likvidavimas ir kt.). Poveikio duomenų apsaugai vertinimas (kada ir kaip jį atlikti, kaip dokumentuoti, kada būtinos išankstinės konsultacijos su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija).

Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

8:30

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:15 — 13:15

Pietūs
Pietūs

16:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]