Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimai karantino metu

Plačiau

Seminarą veda

Vilius Mačiulaitis
Advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje ILAW V.Mačiulaitis specializuojasi darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, administracinės teisės srityse, taip pat dirba su verslo bei administraciniais ginčais. Valstybinėje darbo inspekcijoje Vilius Mačiulaitis dirbo daugiau nei 12 metų, per kuriuos perėjo visas karjeros grandis - nuo vyriausiojo specialisto iki įstaigos vadovo. Pastaraisiais metais p. Mačiulaitis buvo atsakingas už darbo inspekcijos veiklos organizavimą, o pagrindinė jo veiklos sritis buvo darbo įstatymų bei darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų prevencija. Dr. Vilius Mačiulaitis taip pat dirba Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedroje, kur dėsto darbo teisės bei darbo sutarčių disciplinas, vadovauja magistro baigiamųjų darbų rengimui bei gynimams. V.Mačiulaitis stažavosi Tarptautinės darbo organizacijos mokymų centre Turine (Italija), Europos teisės akademijoje Triere (Vokietija), Budapešto verslo koledže (Vengrija), kaip ekspertas dalyvavo įvairiose Tarptautinės darbo organizacijos, Europos Komisijos bei nacionalinių institucijų darbo grupėse.

Programa

Šis seminaras skirtas tiems, kurie yra atsakingi už darbų saugą įmonėje. Seminare bus analizuojamas rizikų vertinimas, kontrolės ir prevencijos priemonių diegimas, dokumentacijos procesas ir visos DSSĮ nuostatos, reikalingos taikyti paskelbto karantino metu.

Programa:

• Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo nuostatų taikymas karantino metu. 2020 m. naujovės ir reikalavimai dokumentacijai;

• Kokios yra darbdavių pareigos karantino metu;

• Darbų saugos reikalavimai dirbant per nuotolį;

• Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimai karantino metu: minimalios ir perteklinės nuostatos;

• Rizikos vertinimas ir nelaimingų atsitikimų prevencija. Reikalinga dokumentacija;

• Kontrolės priemonės ir prevenciniai veiksniai. Kas privaloma?

• Darbuotojų instruktavimas, mokymas ir atestavimas.

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetetingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Gauti pranešimą apie naują seminarą šia tema