Darbuotojų sauga ir sveikata 2023 m. - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Pranešėjai
Pranešimus skaito
Tomas Bagdanskis – ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse,…
ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje…
Rimantas Stanevičius turi daugiau kaip 12 metų teisinio darbo patirties specializuojantis darbo bei įmonių teisėje, atstovaujant darbo ginčų bylose bei sprendžiant kitus darbo teisės klausimus.…
Saulius Zabulėnas - UAB „Verslo Aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius, gaisrinės ir civilinės saugos specialistas, praktikas, vedantis teorinius ir praktinius mokymus gaisrinės ir civilinės saugos srityje.
Raimedas Burba – Sauga PRO įkūrėjas ir ekspertas. Darbuotojų saugos ir sveikatos, įrenginių techninės saugos klausimus Lietuvos įmonėse aktyviai sprendžia jau virš 20 metų. Savo…
ILAW LEXTAL asocijuota partnerė, advokatė Rūta Globytė baigė studijas Mykolo Romerio universitete ir įgijo civilinės teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, bei Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo…
Programa

Darbuotojų sauga ir sveikata 2023 m.: naujausi teisės aktų pakeitimai. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis (9.00–9.45 val.):

• Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo naujovės. Kokias naujas tendencijas pastebime?
• Darbo kodekso įtaka darbuotojų saugos ir sveikatos reguliavimui: kaip vystosi praktika? Naujausių Darbo kodekso pakeitimų apžvalga ir patarimai dėl dokumentacijos.

Smurto ir priekabiavimo prevencijos politikos rengimas: ar/kiek tai svarbu DSS požiūriu? Pranešėjas – advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ advokatas Rimantas Stanevičius (9.45–10.30 val.)

Gaisrinė ir civilinė sauga 2023 m. Pranešėjas – UAB „Verslo aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius Saulius Zabulėnas (10.30–11.15 val.):

• Civilinė sauga nuo 2023 m. Naujas Krizių valdymo ir civilinės saugos įstatymas;
• Naujausi priešgaisrinės saugos teisinio reguliavimo pokyčiai ir praktika;
• Gaisrinės saugos reikalavimų įgyvendinimas: kur daugiausia klystama?

Pavojingos energijos izoliavimo sprendimai, kurie darbe gelbsti gyvybes. LO-TO metodika, diegimo principai bei geroji praktika pasaulyje bei Lietuvos įmonėse. Pranešėjas – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Raimedas Burba (11.30–12.15 val.)

Profesinės rizikos vertinimas: naujos rekomendacijos ir praktika. Pranešėjas – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Raimedas Burba (12.15–13.00 val.):

• Naujausi išaiškinimai, metodikos ir teisės aktų naujovės;
• Dokumentacijos rengimas: kaip padaryti, kad ji veiktų?
• Dažniausiai daromos klaidos.

Darbo laiko planavimas: kaip atitikti visus teisės aktų reikalavimus ir nepadaryti pažeidimų? Pranešėja – ILAW LEXTAL asocijuota partnerė, advokatė Rūta Globytė (13.45–14.30 val.):

• Darbo laiko apskaitos, sezoninio darbo ir nukrypimų nuo normalių darbo sąlygų reguliavimas ir praktika;
• Darbo grafikų teisingas pildymas: visi teisės aktų reikalavimai ir kaip pasidaryti patogią tvarką?
• Darbo laiko normos ir darbo laiko režimo nustatymas, apskaita ir dokumentacija.

Darbuotojų sauga ir sveikata 2023 m.: naujausia teisminė praktika ir naujos VDI rekomendacijos. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis (14.30–15.15 val.):

• Naujausia darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimo praktika: ekspertų rekomendacijos turiniui;
• Ginčai darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Naujausia teismų praktika;
• Kaip skatinti darbuotojus laikytis DSS reikalavimų? Ar galima tai padaryti vien su dokumentacija?

Papildoma informacija

AKCIJA! Registruojantis iki sausio 17 d., nuotolinės konferencijos kaina 129 Eur + PVM, vėliau – 149 Eur + PVM, konferencijos auditorijoje kaina 139 Eur + PVM, vėliau – 159 Eur + PVM.

Dienotvarkė
Trukmė: 7 akad. val.

9:00

Konferencijos pradžia
Konferencijos pradžia

11:15 — 11:30

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:00 — 13:45

Pertrauka
Pertrauka

15:15

Konferencijos pabaiga
Konferencijos pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]