Darbuotojų sauga ir sveikata 2023–2024 m. - Mokymų klubas
Pranešėjai
Pranešimus skaito
Raimedas Burba – Sauga PRO įkūrėjas ir ekspertas. Darbuotojų saugos ir sveikatos, įrenginių techninės saugos klausimus Lietuvos įmonėse aktyviai sprendžia jau virš 20 metų. Savo…
Tomas Bagdanskis - WIDEN vadovaujantis Lietuvos biuro partneris, sukaupęs didesnę nei 20 metų patirtį darbo teisės, sutarčių teisės, įmonių teisės ir ginčų sprendimo srityse. Tomas…
Vilius Mačiulaitis - WIDEN partneris, sukaupęs ilgesnę nei 20 metų patirtį darbo teisės, valstybės tarnybos, sveikatos ir saugos srityse. Vilius pasirengęs Jūsų interesams atstovauti tiek…
Saulius Zabulėnas - UAB „Verslo Aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius, gaisrinės ir civilinės saugos specialistas, praktikas, vedantis teorinius ir praktinius mokymus gaisrinės ir civilinės saugos srityje.
Saulius Balčiūnas - darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas.
Dr. Aušra Stankiuvienė - Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Statybinių medžiagų ir gaisrinės saugos katedros lektorė.
UAB „DSP Plius“ įkūrėja ir vadovė, darbo saugos ekspertė.
Programa

Konferencijos moderatorius – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Raimedas Burba.


Konferencijos programa:

Darbuotojų saugos ir sveikatos būklės organizacijoje auditas. Ką pasitikrinti ir pataisyti savarankiškai? Pranešėjas – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Saulius Balčiūnas (9.00-9.45 val.)

Gaisrinė ir civilinė sauga 2023–2024 m. Pranešėjas – UAB „Verslo Aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius Saulius Zabulėnas (9.45-10.30 val.)

• Svarbios civilinės saugos nuostatos 2023 m. Naujas Krizių valdymo ir civilinės saugos įstatymas: kaip jį įgyvendinsime?
• Naujausi priešgaisrinės saugos teisinio reguliavimo pokyčiai ir praktika;
• Gaisrinės saugos reikalavimų įgyvendinimas: kur daugiausia klystama.

Psichosocialinių veiksnių rizikos vertinimas organizacijoje. Kaip, kas ir kodėl tai ypač svarbu kiekviename darbe? Pranešėja – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Statybinių medžiagų ir gaisrinės saugos katedros lektorė dr. Aušra Stankiuvienė (10.30-11.15 val.)

• Rizikos nustatymas ir tinkama rizikos analizė;
• Psichosocialinių veiksnių rizikos prevencijos veiksmai;
• Darbo vietoms pritaikomi sprendimai. Darbuotojų dalyvavimas rizikos valdyme ir vadovaujančio personalo pareigos;
• Ar iki galo suprasta ergonominių PRVV reikšmė?

Darbuotojų sauga ir sveikata 2023–2024 m.: naujausi teisės aktų pakeitimai. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis (11.30-12.15 val.)

• Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo naujovės. Kokias naujas tendencijas pastebime?
• Darbo kodekso įtaka darbuotojų saugos ir sveikatos reguliavimui: kaip vystosi praktika. Naujausių Darbo kodekso pakeitimų apžvalga ir patarimai dėl dokumentacijos;
• Dažniausiai daromi pažeidimai ir ar būtų galima jų išvengti.

Pamokos po nelaimingo atsitikimo. Ką norėtųsi daryti kitaip? Tobula DSS: patarimai ir ar tai apskritai įmanoma? Pranešėjas – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Raimedas Burba (12.15-13.00 val.)

Darbo avalynė ir apranga: tendencijos ir kas svarbiausia. Pranešėja – UAB „DSP Plius“ įkūrėja ir vadovė, darbo saugos ekspertė Irma Spudienė (14.00-14.45 val.)

• Reikalavimai darbo avalynei ir aprangai. Kas naujo?
• Naujausios tendencijos ir organizacijų praktika;
• Gerosios praktikos pavyzdžiai.

Darbuotojų sauga ir sveikata 2023 m.: naujausia teisminė praktika ir VDI rekomendacijos. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis (14.45-15.30 val.)

• Naujausia darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimo praktika: ekspertų rekomendacijos turiniui;
• Ginčai darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Naujausia teismų praktika;
• Kaip skatinti darbuotojus laikytis DSS reikalavimų? Ar galima tai padaryti vien su dokumentacija?

 

 

Papildoma informacija

DĖMESIO! Visiems dalyvaujantiems konferencijoje seminaras Darbuotojų saugos ir sveikatos politikos formavimas DOVANŲ!

AKCIJA! Registruojantis iki rugsėjo 15 d., nuotolinės konferencijos kaina 129 Eur + PVM, vėliau – 149 Eur + PVM, konferencijos auditorijoje kaina 149 Eur + PVM, vėliau – 169 Eur + PVM.

Dienotvarkė
Trukmė: 7 akad. val.

9:00

Konferencijos pradžia
Konferencijos pradžia

11:15 — 11:30

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:00 — 14:00

Pertrauka
Pertrauka

15:30

Konferencijos pabaiga
Konferencijos pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]