Darbo teisės klausimų–atsakymų konferencija - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Pranešėjai
Pranešimus skaito
ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje…
ILAW LEXTAL asocijuota partnerė Svetlana Naumčik specializuojasi migracijos, darbo, įmonių, sutarčių teisės srityse, atstovauja Klientų interesams skolų išieškojimo, bankroto bylose bei sprendžiant teisinius ginčus. Svetlana…
Saulius Balčiūnas - darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas.
Liudmila Mironovienė - darbo teisės specialistė.
ILAW LEXTAL advokatė Rūta Globytė turi sukaupusi daugiau nei 6 metus teisinės patirties, o pastaruosius penkerius metus specializuojasi darbo teisės srityje. Rūta konsultuoja klientus tiek…
Aistė Leščinskaitė – ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė, advokatė. Aistė turi didelę patirtį darbo teisės srityje. Karjeros pradžioje Aistė dirbo viešajame sektoriuje, konsultavo įstaigos darbuotojus darbo…
ILAW LEXTAL teisininkė Milda Jogėlaitė 2016 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį (tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės specializacija).…
Tomas Bagdanskis – ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse,…
Programa

Klausimų–atsakymų konferencija – tai renginys, skirtas darbo teisės klausimams analizuoti iš konferencijos dalyvių perspektyvos. Vadinasi, konferencijos turinį kursite patys, užduodami klausimus konferencijos pranešėjams. Būsite apriboti tik lektoriaus pasirinkta tema, būtent iš kurios ir galėsite užduoti klausimus. Bet tai tikrai nesutrukdys gauti atsakymus, nes temas nagrinėsime iš viso Darbo kodekso.

Programa:

Įžanginis žodis. ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis (9.00–9.15 val.)

Darbo sutarčių keitimas ir nutraukimas. ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis (9.15–9.45 val.)

Darbo sutarties pasibaigimo pagrindai. Įvairios darbo santykių nutraukimo situacijos. Darbo teisės specialistė Liudmila Mironovienė (9.45–10.30 val.)

Kaip tinkamai sudaryti darbo sutartį? ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė Aistė Leščinskaitė (10.45–11.15 val.)

Darbuotojų atostogos – kaip joms pasiruošti ir ką apie jas žinoti? ILAW LEXTAL teisininkė Milda Jogėlaitė (11.15–11.45 val.)

Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje: pagrindiniai principai ir taisyklės. ILAW LEXTAL asocijuota partnerė Svetlana Naumčik (11.45–12.15 val.)

Nekonkuravimo susitarimas su darbuotoju: praktiniai patarimai ir taikymas. ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė, advokatė Rūta Globytė (12.15–12.45 val.)

• Kada naudinga pasirašyti nekonkuravimo susitarimus?
• Privalomos nekonkuravimo susitarimo sąlygos.
• Praktinis nekonkuravimo susitarimo taikymas.

Vidaus dokumentų svarba darbo santykiuose. ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis (13.30–14.00 val.)

Įmonių patikrinimo praktika: kaip laikomasi Darbo kodekso ir DSSĮ reikalavimų. Darbo teisės bei darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Saulius Balčiūnas (14.00–14.45 val.)

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Konferencijos pradžia
Konferencijos pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:45 — 13:30

Pertrauka
Pertrauka

14:45

Konferencijos pabaiga
Konferencijos pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]