Darbo teisė 2023 m. DK pakeitimai ir ko reikalauja praktika - Mokymų klubas

Darbo teisė 2023 m. DK pakeitimai ir ko reikalauja praktika

Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Tomas Bagdanskis – ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse,…
ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje…
Rimantas Stanevičius yra darbo teisės ekspertas. Rimantas atstovauja darbo ginčų bylose bei sprendžiant kitus darbo teisės klausimus. Dėl savo nuodugnios darbo teisės specializacijos Rimantas yra…
ILAW LEXTAL asocijuota partnerė, advokatė Rūta Globytė baigė studijas Mykolo Romerio universitete ir įgijo civilinės teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, bei Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo…
Inga Pališkienė - advokatų kontoros NOOR patarėja, advokatė. Inga dirba darbo teisės ir migracijos grupėse, specializuojasi įmonių teisės, nekilnojamojo turto ir draudimo teisės klausimais, ypatingą…
Programa

Atnaujiname darbo sutarčių ir vidinių dokumentų nuostatas: DK pakeitimų ir teismų praktikos įtaka. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis (9.00–10.00 val.):

• Personalo dokumentai: naujausia praktika, ginčai ir ką pirmiausia dokumentuoti.
• Personalo dokumentacijos pritaikymas Darbo kodekso pakeitimams ir naujausiai praktikai. Kas svarbu šiandien?
• Personalo dokumentų rengimas, tvarkymas, apskaita, saugojimas: svarbiausios taisyklės, rekomendacijos ir praktikos pokyčiai.

Ar įmanomas taktiškas darbo sutarties nutraukimas? Pranešėjas – advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ advokatas Rimantas Stanevičius (10.15–11.15 val.):

• Reikia nutraukti darbo sutartį su darbuotoju: kaip pasiruošti? Veiksmai, kuriuos turime atlikti.
• Laimingos abi šalys: ar tai įmanoma?
• Dažniausiai kylantys ginčai dėl darbo sutarties nutraukimo.

Darbo ginčai: kaip klostosi praktika, ko laukti ir kokia realybė? Pranešėja – advokatų kontoros NOOR patarėja, advokatė Inga Pališkienė (11.15–12.00 val.)

Psichologinio smurto darbe prevencija. Pranešėja – ILAW LEXTAL asocijuotoji partnerė, advokatė Rūta Globytė (12.45–13.30 val.):

• Psichologinio smurto darbe išraiškos. Ar viską įvertiname?
• Psichologinio smurto darbe prevencija – net keletas galimybių. Pasirinksime geriausias.
• Mobingo poveikis darbuotojui ir darbdaviui.

Darbo kodekso pakeitimai 2023 m. Ko laukti ir kaip klostosi teismų praktika? Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis (13.30–14.30 val.):

• Darbo kodekso pakeitimai nuo 2023 m. Ar visos tvarkos parengtos ir dokumentai pakoreguoti?
• Naujausios ir svarbiausios Darbo teisės bylos.
• Darbo ginčų tendencijos.

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Konferencijos pradžia
Konferencijos pradžia

10:00 — 10:15

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:00 — 12:45

Pertrauka
Pertrauka

14:30

Konferencijos pabaiga
Konferencijos pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]