Bendrovių reorganizavimai ir atskyrimai: teisiniai, mokestiniai ir verslo aspektai - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Bendrovių reorganizavimai ir atskyrimai: teisiniai, mokestiniai ir verslo aspektai

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
ILAW LEXTAL partneris, advokatas Arūnas Šidlauskas specializuojasi mokesčių teisėje ir mokestiniuose ginčuose, o jo teisinio darbo patirtis sudaro daugiau kaip 20 metų. Savo, kaip mokesčių konsultanto praktiką, jis pradėjo 1995 metais Lietuvoje, įsidarbindamas kompanijoje Arthur Andersen (tuo metu viena iš BIG6 kompanijų), vėliau 11 metų dirbo teisės ir mokesčių skyriaus vadovu bendrovėje Grant Thornton Baltic. Arūnas turi daug patirties konsultuojant vietos ir užsienio klientus tiesioginių mokesčių, mokesčių planavimo, kainodaros bei verslo teisės klausimais, įskaitant ir atstovavimą teismuose. Arūnas nuolatos publikuoja straipsnius specializuotuose leidiniuose mokesčių specialistams,…
Programa

Kiekvieną savaitę Lietuvoje pranešama apie vykdomus įmonių reorganizavimus ar atskyrimus. Tokį jų skaičių iš esmės lemia verslo ypatybės ar akcininkų sprendimai. Dažniausia reorganizavimu ar atskyrimu siekiama:

 • apriboti verslo riziką, atskiriant turtą nuo veiklos;
 • pasidalinti įmonės turtą ir veiklas tarp akcininkų;
 • atskirti įmonės veiklos dalį, kurią įsigyja investuotojas;
 • sujungti verslus, siekiant jų sinergijos;
 • padaryti efektyvesnį įmonių grupės valdymą ar struktūrą.

 Seminaro metu sužinosite, kodėl reorganizavimą ar turto atskyrimą renkasi didelė dalis įmonių, o ne tiesiog parduoda turtą ar verslo dalį. Esminė paskata tam – palankus mokestinis režimas, tinkamai pasirinkus reorganizavimo ar atskyrimo būdą.

Seminaro metu bus nagrinėjami konkretūs reorganizavimo ar atskyrimo atvejai, aptariamos jų reguliavimo ypatybės ir mokestinės pasekmės. Seminarą ves praktikas, turintis 16 metų patirties įmonių reorganizavimo, atskyrimo ar korporatyvinės struktūros parinkimo srityse.

Seminaro metu lektorius pateiks įžvalgas dėl reorganizavimų ir atskyrimų teisinių, mokestinių bei verslo aspektų: ką reikia įvertinti ir kokius namų darbus pasidaryti prieš pradedant procesą, kodėl kai kurie reorganizavimai taip ir netampa sėkmės istorijomis, pateiks praktinių pavyzdžių, kokį reorganizavimo ir atskyrimo būdą pasirinkti, kad neatsirastų apmokestinimo nei įmonės, nei akcininkų lygmeniu, bei akcentuos, kokie mokestiniai bei teisiniai aspektai išlieka užbaigus reorganizavimą. Seminaro metu bus pateikta įžvalgų, kaip suvaldyti rizikas, susijusias su kredito sutartyse nustatytais apribojimais, darbuotojų informavimu, kreditorių teisių apsauga ar turto perregistravimu.

Seminaro metu klausytojai įgis žinių, kurios leis įsivertinti, ar konkrečios įmonės (įmonių grupės) atveju yra tikslingas reorganizavimas ar atskyrimas, kuris būdas yra tinkamiausias bei kaip atlikti reorganizavimą maksimaliai efektyviai ir palankiausiu mokestiniu režimu.

Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

13:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

14:30 — 14:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]