Bendradarbiavimas su nuomonės formuotojais: teisiniai aspektai - Mokymų klubas

Bendradarbiavimas su nuomonės formuotojais: teisiniai aspektai

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Ingrida Varanavičė – advokatų profesinės bendrijos LAWCORPUS teisininkė, daugiau nei 11 metų atstovaujanti klientų interesams civilinės teisės srityje. Lektorė specializuojasi intelektinės nuosavybės, sutarčių, asmens duomenų apsaugos ir draudimo teisėje. Taip pat ji teikia konsultacijas, dalyvauja nagrinėjant ginčus bei 4 metus dėsto aukštosios mokyklos studentams civilinės teisės temomis.
Programa

Nuomonės formuotojai, kaip rinkodaros priemonė, verslui jau nebėra naujiena: jų populiarumas nuolat didėja. Augant poreikiui reklamai pasitelkti nuomonės formuotojus, didėja teisinių ginčų tarp užsakovų ir nuomonės formuotojų rizika, kyla įvairių teisinės atsakomybės paskirstymo klausimų. Šias rizikas yra labai svarbu identifikuoti jau bendradarbiavimo su nuomonės formuotoju pradžioje ir raktas į sėkmingą bendradarbiavimą gali būti tinkamai parengta sutartis. Šiame seminare būtent ir apžvelgsime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį sudarant sutartis su nuomonės formuotojais, kokius klausimus sutartyje reikėtų aptarti, kas yra atsakingas už Reklamos įstatymo pažeidimus.

 • Sutarties su nuomonės formuotoju įforminimo reikšmė;
 • Sutarties turinys;
 • Nuomonės formuotojo sukuriamas turinys kaip intelektinė nuosavybė;
 • Nuomonės formuotojo asmeninių neturtinių teisių apsaugos aspektai, pvz., teisės į atvaizdą įgyvendinimo ir kt.;
 • Atsakomybės už Reklamos įstatymo pažeidimus taikymas;
 • Ir kita.
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Su Joninėmis!
  Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
  Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]