Bendradarbiavimas daugiakultūrėje aplinkoje. Praktinės komunikavimo gairės - Mokymų klubas

Bendradarbiavimas daugiakultūrėje aplinkoje. Praktinės komunikavimo gairės

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dainius Rutkauskas - praktikas, daugiau nei 20 metų besitobulinantis komunikacijos ir pardavimų srityje, pastaruoju metu dirbantis kaip laisvai samdomas ekspertas ir lektorius. Pasiekimų sąraše – dalyvavimas naujų pardavimo skyrių, skambučių centrų atidaryme, dešimtys vidinių ir išorinių seminarų pardavimų tema tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tai specialistas, pats perėjęs visus etapus – nuo pardavėjo skambučių centre iki regiono pardavimų atstovo, o vėliau ir įmonės vadovo, kuravusio didžiausius tiekimo ir pardavimo kontraktus. Patirtis kaupta Lenkijos, Airijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos rinkose. Dainiaus Rutkausko seminarai pasižymi lengvu stiliumi, tinkama…
Programa

Apie ką šie mokymai ir kam jie skirti

Ši programa skirta organizacijų / įmonių vadovams, personalo ir komunikacijos bei kitų sričių specialistams, kurie nuolatos veikia daugiakultūrėje terpėje, tiek viduje, tiek išorėje. Mokymų metu nagrinėjamos dažniausiai pasitaikančios situacijos, iššūkiai ir spręstinos problemos, pateikiami praktiniai komunikavimo bei tinkamo darbo klimato formavimo patarimai.

Lektorius

Dainius Rutkauskas – komunikacijos ir organizacijų klimato formavimo specialistas, darbo patirtį kaupęs Lietuvoje, Lenkijoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, kur jam teko pačiam išbandyti migranto vaidmenį bei kurti tinkamą darbo aplinką žmonėms iš įvairių pasaulio šalių, koordinuoti didelės vertės verslo projektų organizavimą ir derybas įtraukiant partnerius iš itin skirtingų kultūrinių terpių. Jo dėstomas efektyvaus komunikavimo programas yra išklausę įvairių lygių bei sričių darbuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Bulgarijos, Rumunijos, Ukrainos, Moldovos, Australijos, Brazilijos bei kitų įvairiuose žemynuose esančių šalių. Mokymai pagrįsti konkrečia praktine patirtimi, jų metu lektorius įvardija konkrečias problemas, su kuriomis teko susidurti dirbant daugiakultūrėje aplinkoje, bei realius jų sprendimus.

Mokymuose nagrinėjamos temos

• Įvadas: tokie panašūs ir tokie skirtingi – dažniausiai pasitaikantys bendravimo iššūkiai daugiakultūrėje darbo aplinkoje.
• Daugiakultūrės darbo aplinkos vadybos tendencijos: vadovo užduotys, specialistų misija.
• Sėkmingos vidinės ir išorinės komunikacijos technologijos – kaip suderinti mentaliteto skirtumus.
• „Pasimetę vertime“ efekto išvengimas: nesusipratimų ir klaidingų interpretacijų prevencija.
• Kaip atrodo nauja gyvenimo pradžia darbo migranto akimis: trys realios darbo svetimoje šalyje istorijos. Praktiniai užsieniečių integravimo į darbo aplinką patarimai.
• Krizinės situacijos: atrandame vidinius įtampos taškus ir laiku suteikiame pagalbą darbuotojams.
• Vidinių organizacijos / įmonės vertybių transliavimas daugiakultūrėje aplinkoje: darbuotojams, verslo partneriams.

Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30 — 14:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

16:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]