Atidėtas pelno mokestis. Kaip pripažinti ir apskaityti? Kur atskleisti? - Mokymų klubas

Atidėtas pelno mokestis. Kaip pripažinti ir apskaityti? Kur atskleisti?

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa
 • Atidėtojo pelno mokesčio turtas, įsipareigojimai, pajamos, sąnaudos. Atidėtojo pelno mokesčio logika. Apskaitinio pelno ir apmokestinamojo pelno skirtumai. Atidėtojo pelno mokesčio pagal TAS (IFRS) ir JAV GAAP pagrindiniai metodologijos skirtumai ir panašumai.
 • Laikinieji skirtumai. Jų atsiradimo aplinkybės. Apmokestinamųjų laikinųjų skirtumų pripažinimo ir apskaitos principai. Įskaitomųjų laikinųjų skirtumų pripažinimo ir apskaitos principai. Atidėtojo pelno mokesčio taikymo praktiniai atvejai. Apmokestinamųjų ir įskaitomųjų laikinųjų skirtumų pripažinimo išimtys.
 • Einamųjų ir atidėtųjų mokesčių pripažinimo ir vertinimo principai. Atidėtojo pelno mokesčio įsipareigojimų ir turto pripažinimas. Laikini skirtumai pirminio turto ir įsipareigojimų pripažinimo metu.
 • Laikinųjų skirtumų, susijusių su investicijomis į patronuojamąsias, asocijuotąsias ar pagal jungtinės veiklos sutartį kontroliuojamas bendrąsias įmones, pripažinimas apskaitoje.
 • Atidėtojo pelno mokesčio turto, atsirandančio iš nepanaudotų mokestinių nuostolių, pripažinimo kriterijai. Atidėtojo mokesčio turtas ir įsipareigojimų apskaičiavimas. 
 • Atidėtasis pelno mokestis dėl atostoginių kaupinių.
 • Nepanaudoti mokestiniai nuostoliai. Atidėtojo pelno mokesčio įskaitymo galimybės ir nuoseklumas. 
 • Verslo jungimai ir atidėtieji mokesčiai.
 • Ataskaitinio laikotarpio pelno mokesčio ir atidėtojo pelno mokesčio pripažinimas ir atskleidimas pelno (nuostolių) ataskaitoje. Ataskaitinio laikotarpio pelno mokesčio ir atidėtojo pelno mokesčio pripažinimas ir atskleidimas  nuosavo kapitalo dalyje.
Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]