Asmens duomenų apsauga 2021 m.: IT sauga ir BDAR reikalavimai - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Asmens duomenų apsauga 2021 m.: IT sauga ir BDAR reikalavimai

Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Dijana Šinkūnienė turi daugiau nei 15 metų praktinio darbo patirtį duomenų apsaugos priežiūros institucijoje – Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Dirbdama minėtoje institucijoje lektorė ne tik…
Dr. Jevgenij Tichonov - Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Informacinių technologijų skyriaus vedėjas, sukaupęs daugiau kaip 10 metų patirtį skirtingose IT srityse, prie Valstybinės duomenų apsaugos…
Programa

I dalis. Saugus informacijos valdymas organizacijoje. Pranešėjas – Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Informacinių technologijų skyriaus vedėjas dr. Jevgenij Tichonov (9.00–10.30 val.):

• Asmens duomenų tvarkymo rizikos įvertinimas.
• Techninės bei organizacinės asmens duomenų saugumo priemonės.
• Asmens duomenų gyvavimo ciklas.

II dalis. BDAR principų įgyvendinimas ir atsakomybė. Administracinės baudos ir kitos poveikio priemonės už pažeidimus. Pranešėja – MB „Asmens duomenų apsaugos ekspertai“ narė Dijana Šinkūnienė (10.45–14.45 val.):

• Tikslo apribojimo ir duomenų kiekio mažinimo principų įgyvendinimas. Kiek ir kokių asmens duomenų tvarkyti.
• Asmens duomenų tvarkymo teisiniai pagrindai. Sutikimas ir kitos teisėto duomenų tvarkymo sąlygos: kaip teisingai pasirinkti asmens duomenų tvarkymo teisinį pagrindą.
• Asmens duomenų teikimas: duomenų gavėjo ir duomenų teikėjo pareigos, teikimo teisėtumo ir atskaitomybės principo užtikrinimas.
• Skaidrumo ir sąžiningumo principų įgyvendinimas. Praktiniai patarimai, kaip, kiek ir kokios informacijos pateikti duomenų subjektams.
• Poveikio priemonės už BDAR pažeidimus. Kaip elgtis, jeigu priežiūros institucija pradėjo administracinės baudos skyrimo procedūrą.
• Darbuotojų pareigos ir atsakomybė tvarkant asmens duomenis. Priežiūros institucijų praktika skiriant baudas.

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:15 — 13:00

Pietūs
Pietūs

14:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]