Viktorija Stančikė - Mokymų klubas

Viktorija Stančikė – ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė, asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, technologijų ir žiniasklaidos teisės srityse praktikuojanti nuo 2013 m.

Viktorija konsultuoja klientus atitikties teisės aktams užtikrinimo klausimais, taip pat iškilus ginčams atstovauja jiems teismuose ir kitose ginčus nagrinėjančiose institucijose. Ji turi reikšmingos patirties padedant įgyvendinti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu veikiančioms įmonėms, startuoliams, kurie savo veiklą grindžia sudėtingomis duomenų tvarkymo operacijomis. Viktorija atlieka išsamius rizikos, poveikio duomenų apsaugai vertinimus, padeda suvaldyti asmens duomenų saugumo pažeidimus, atsakyti į duomenų subjektų prašymus ir skundus. 2017-2021 m. ji buvo viena iš Darbo teisės vadovo (www.teisesvadovas.lt) autorių, atsakinga už šio projekto asmens duomenų apsaugos konsultacijų dalį. Klientai vertina Viktorijos gebėjimą į problemas žvelgti verslo akimis, rasti ne tik teisės aktus atitinkančius, bet ir verslą kuo mažiau apsunkinančius sprendimus.

Viktorijos pagrindinės praktikos sritys yra: Asmens duomenų apsauga, Intelektinė nuosavybė, Asmenų neturinių vertybių apsauga, Žiniasklaidos teisė, Vartotojų teisių apsauga.

Artimiausi mokymai

Mokymų archyvas