Džiuginta Balčiūnė - Mokymų klubas

Džiuginta Balčiūnė – WIDEN partnerė, advokatė, sukaupusi didesnę nei 15 metų patirtį įmonių teisės, jų susijungimų ir įsigijimų, nemokumo bei konkurencijos teisės srityse.

Džiuginta Jums padės sprendžiant visus sudėtingiausius įmonių teisės klausimus – nuo savų akcijų įsigijimo ir įmonių grupės reorganizavimo iki kruopščiai paruoštų darbuotojų skatinimo ir opcionų suteikimo sistemų. Be to, savo klientams teisminiuose ginčuose ji atstovauja viso įmonių susijungimo ar įsigijimo proceso metu.

Taip pat Džiuginta nepakeičiama sprendžiant įvairius su mokumu susijusius klausimus restruktūrizavimo ar nemokumo bylų metu. Ji yra viena pirmųjų advokatų, sėkmingai inicijavusi ne vieną restruktūrizavimo bylą pagal naująjį Lietuvos Respublikos Juridinių asmenų nemokumo įstatymą pandemijos metu.

Džiuginta – aktyvi teisės ir verslo bendruomenės narė, puikiai vertinama lektorė, skaitanti paskaitas įvairiais įmonių teisės, jų susijungimo ir įsigijimo bei nemokumo teisės klausimais Lietuvos Advokatūros, privataus ir viešojo sektorių nariams.

Artimiausi mokymai

Mokymų archyvas