Asta Macijauskienė - Mokymų klubas

ILAW LEXTAL partnerė Asta Macijauskienė yra intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės ekspertė. Advokatė Asta Macijauskienė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės srityse, yra gerai vertinama įvairių konferencijų pranešėja ir lektorė.
Stiprioji Astos pusė yra ilgametė patirtis atstovaujant klientus priežiūros institucijose, suvaldant didelio masto duomenų saugumo pažeidimus, užtikrinant duomenų apsaugos reguliavimo atitiktį didelėse tarptautinėse įmonių grupėse, atstovaujant klientus ginčuose dėl intelektinės nuosavybės. Taip pat advokatė turi didelį įdirbį konsultuojant klientus tarptautiniuose sandoriuose, atstovaujant verslo subjektus ginčuose dėl klaidinančios reklamos, vartotojų teisių pažeidimų.
Dėl subtilaus ir praktiško požiūrio į problemų sprendimą Asta yra vertinama klientų, kurių veikla apima lojalumo programas, darbuotojų stebėseną, pokalbių įrašymą, vaizdo stebėjimą, vaikų asmens duomenų tvarkymą dideliu mastu. Patirtis, įgyta konsultuojant klientus, veikiančius specialiuose verslo sektoriuose, tokiuose kaip bankai, elektroninė prekyba, IT, viešbučių verslas, laisvalaikio paslaugos dideliam skaičiui vartotojų, kelia klientams pagrįstą pasitikėjimą dėl advokatės paslaugų kokybės.

Artimiausi mokymai

BDARNuotoliniai mokymai
Asmens duomenų apsaugos reguliavimo kursai. Svarbūs klausimai
Lapkričio 14 d. — lapkričio 21 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 14 d. — lapkričio 21 d. Vilniuje
Lapkričio 14 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 14 d. Vilniuje
Lapkričio 16 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 16 d. Vilniuje
Lapkričio 21 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 21 d. Vilniuje
BDARNuotoliniai mokymaiTeisė
Sutarčių teisė ir asmens duomenų apsauga: kokios BDAR nuostatos turi atsidurti sutartyse
Spalio 17 d. Nuotoliniai mokymai
Spalio 17 d. Vilniuje
BDARNuotoliniai mokymaiTeisė
Asmens duomenų apsauga 2023 m.: naujausi BDAR išaiškinimai
Spalio 10 d. Nuotoliniai mokymai
Spalio 10 d. Vilniuje
BDARDarbo teisėNuotoliniai mokymaiPersonalo valdymas
Socialiniai tinklai ir kitos medijos darbo vietoje: kaip suvaldyti rizikas? Asmens duomenų apsaugos ir darbo teisės klausimai
Spalio 25 d. Nuotoliniai mokymai
Spalio 25 d. Vilniuje

Mokymų archyvas