Asta Macijauskienė - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

ILAW LEXTAL partnerė Asta Macijauskienė yra intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės ekspertė. Advokatė Asta Macijauskienė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės srityse, yra gerai vertinama įvairių konferencijų pranešėja ir lektorė.
Stiprioji Astos pusė yra ilgametė patirtis atstovaujant klientus priežiūros institucijose, suvaldant didelio masto duomenų saugumo pažeidimus, užtikrinant duomenų apsaugos reguliavimo atitiktį didelėse tarptautinėse įmonių grupėse, atstovaujant klientus ginčuose dėl intelektinės nuosavybės. Taip pat advokatė turi didelį įdirbį konsultuojant klientus tarptautiniuose sandoriuose, atstovaujant verslo subjektus ginčuose dėl klaidinančios reklamos, vartotojų teisių pažeidimų.
Dėl subtilaus ir praktiško požiūrio į problemų sprendimą Asta yra vertinama klientų, kurių veikla apima lojalumo programas, darbuotojų stebėseną, pokalbių įrašymą, vaizdo stebėjimą, vaikų asmens duomenų tvarkymą dideliu mastu. Patirtis, įgyta konsultuojant klientus, veikiančius specialiuose verslo sektoriuose, tokiuose kaip bankai, elektroninė prekyba, IT, viešbučių verslas, laisvalaikio paslaugos dideliam skaičiui vartotojų, kelia klientams pagrįstą pasitikėjimą dėl advokatės paslaugų kokybės.

Artimiausi mokymai

BDARNuotoliniai mokymai
Asmens duomenų apsaugos reguliavimo kursai. Svarbūs klausimai
Vasario 14 d. — vasario 23 d. Nuotoliniai mokymai
Vasario 14 d. — vasario 23 d. Vilniuje
Vasario 14 d. Nuotoliniai mokymai
Vasario 14 d. Vilniuje
Vasario 21 d. Nuotoliniai mokymai
Vasario 21 d. Vilniuje
Vasario 23 d. Nuotoliniai mokymai
Vasario 23 d. Vilniuje
BDARNuotoliniai mokymaiTeisė
Sutarčių teisė ir asmens duomenų apsauga: kokios BDAR nuostatos turi atsidurti sutartyse
Kovo 9 d. Nuotoliniai mokymai
Kovo 9 d. Vilniuje
BDARDarbo teisėNuotoliniai mokymaiPersonalo valdymasTeisė
Darbuotojų asmens duomenų apsauga 2023 m. DK ir BDAR reikalavimai
Kovo 16 d. Nuotoliniai mokymai
Kovo 16 d. Vilniuje

Mokymų archyvas