Asta Macijauskienė - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

ILAW LEXTAL partnerė Asta Macijauskienė yra intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės ekspertė. Advokatė Asta Macijauskienė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės srityse, yra gerai vertinama įvairių konferencijų pranešėja ir lektorė.
Stiprioji Astos pusė yra ilgametė patirtis atstovaujant klientus priežiūros institucijose, suvaldant didelio masto duomenų saugumo pažeidimus, užtikrinant duomenų apsaugos reguliavimo atitiktį didelėse tarptautinėse įmonių grupėse, atstovaujant klientus ginčuose dėl intelektinės nuosavybės. Taip pat advokatė turi didelį įdirbį konsultuojant klientus tarptautiniuose sandoriuose, atstovaujant verslo subjektus ginčuose dėl klaidinančios reklamos, vartotojų teisių pažeidimų.
Dėl subtilaus ir praktiško požiūrio į problemų sprendimą Asta yra vertinama klientų, kurių veikla apima lojalumo programas, darbuotojų stebėseną, pokalbių įrašymą, vaizdo stebėjimą, vaikų asmens duomenų tvarkymą dideliu mastu. Patirtis, įgyta konsultuojant klientus, veikiančius specialiuose verslo sektoriuose, tokiuose kaip bankai, elektroninė prekyba, IT, viešbučių verslas, laisvalaikio paslaugos dideliam skaičiui vartotojų, kelia klientams pagrįstą pasitikėjimą dėl advokatės paslaugų kokybės.

Artimiausi mokymai

BDARNuotoliniai mokymai
Asmens duomenų apsaugos reguliavimo kursai. Svarbūs klausimai
Lapkričio 8 d. — lapkričio 15 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 8 d. — lapkričio 15 d. Vilniuje
Lapkričio 8 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 8 d. Vilniuje
Lapkričio 10 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 10 d. Vilniuje
Lapkričio 15 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 15 d. Vilniuje
BDARNuotoliniai mokymaiTeisė
Nauji BDAR taikymo išaiškinimai
Spalio 18 d. Nuotoliniai mokymai
Spalio 18 d. Vilniuje
BDARDarbo teisėNuotoliniai mokymaiPersonalo valdymasTeisė
Darbuotojų asmens duomenų apsauga 2022 m. DK ir BDAR reikalavimai
Lapkričio 9 d. Nuotoliniai mokymai
Lapkričio 9 d. Vilniuje

Mokymų archyvas